Salon Asır Düğün Davet Kına

Salon Asır Logo

Salon Asır Düğün Davet Kına

Salon Asır Düğün Davet Kına İstanbul’da merkezi konumda, kolay ulaşılabilir lokasyonda yer alan Salon Asır, lüks ve hayalinize uygun davetlerinizi, 500 kişi kapasitesine kadar eksiksiz imkanlarla geçirmenizi ve konuklarınıza güzel anılar sunmayı amaçlar. Düğün salonu, sünnet salonu, kına salonu, doğum günü salonu ve benzeri özel günlerinizi hem yemekli hem de yemeksiz seçeneklerle ihtiyaçlarınıza uygun olarak, tecrübeli kadrosuyla hizmet vermektedir.

Salon Asır Düğün Davet Kına
Salon Asır Düğün Davet Kına

Asır Düğün Davet Kına Salonu

Estetik mimari tasarımlarla dizayn edilen salonumuz, dekorasyonu ile dikkat çekiyor. Vip statüde 5 yıldızlı bir mekan sunan Salon Asır, özel günleriniz için a’dan z’ye planlama yaparak; isteğinize uygun hizmetlerle taçlandırıyor. Tercihe bağlı menü seçenekleri, orkestra seçimi, içecek seçimi, fotoğraf ve video çekimleri için özel istekler vb. tüm alternatiflerle memnuniyetinizi sağlamayı amaçlıyor. Pendik kına salonu arıyorsanız, hemen iletişim numaranızı arayarak, müşteri temsilcimiz ile detaylı görüşme sağlayabilirsiniz.

pendik düğün salonları
pendik düğün salonları

Pendik Düğün, Kına ve Nişan Salonu

Düğün salonlarında aradığınız tüm özelliklere sahip olan Salon Asır, çiftlerin bu özel gününde profesyonel organizasyon tecrübesi ile yanında olmaktan mutluluk duyacaktır. Tüm etkinliklerde isteğe bağlı menü seçeneği de sunarak, Asır menü, yemekli menü, kokteyl menü ve pastalı menü gibi özelliklerden birisini tercih edebilirsiniz. Tüm menülerde ortak hizmetler orkestra, seslendirme sistemi, aydınlatma sistemi, sandalye ve masaların süslenmesi, yuvarlak masalar, salon dekorasyonu, davetlilerin karşılanacağı bir alan, düğün, nişan ve kına organizasyonlarına uygun platformlar ve gerekli ekipmanlar sunulmaktadır.

Pendik Düğün, Kına ve Nişan Salonu
Pendik Düğün, Kına ve Nişan Salonu

Düğün Davet Salonu Kiralama

Bir düğün davet salonundan beklenen özelliklerin başında, kolay ulaşım seçeneği gelmektedir. Salon Asır, merkezi konumu ile davetlilerin rahatlıkla ulaşabileceği bölgede konumlanmıştır. Salon tasarımı, dekorasyonu ve masa-sandalye planlaması profesyonel bir şekilde dizayn edilmiştir. Verilen yiyecek ve içecek hizmetleri özel seçeneklere göre değiştirilebilir, kaliteli ve taze şekilde konuklara sunulur.

Pendik Salon Asır Düğün Davet Kına Mekanı Kampanyalar Sunmaktadır.

Anılarınızı gelecekte de görüntüleyebilmeniz için Full HD video çekimleri ve fotoğraf çekimleri gerçekleştirilir. Etkinlik esnasında misafirlerin ve etkinlik sahibinin eğlencesi için de özel çalışmalar yapılmaktadır. Düğün davet seçeneğine göre orkestra seçimi, sanatçıların ayarlanması ve menülerin sunumu, kusursuz olarak Pendik düğün davet salonları kiralama hizmeti veren Salon Asır tarafından gerçekleştirilmektedir. Sayfamızda bulunan telefon numaralarından hemen iletişim kurabilirsiniz.

Düğün Davet Salonu Kiralama
Düğün Davet Salonu Kiralama

No comments yet.

Leave a comment

Your email address will not be published.

whatsapp İletişim