Pendik’te Sünnet Organizasyon Mekanı

Pendik’te Sünnet Organizasyon Mekanı

Pendik  Sünnet Organizasyon Mekanı

Pendik Sünnet Organizasyon Mekanı Salon Asır Sizlere Pendik Köprüsüne 3 dk mesafede şık mimarisiyle hizmetine devam ediyor. Evlatlarımız ve maneviyat açısından önemli bir gün olan sünnet gününde, davetlerinizi en iyi şekilde ağırlamanıza yardımcı olan Pendik sünnet organizasyon mekanı, Salon Asır Düğün Davet ekonomik fiyatlarla kaliteli çözümler sunuyor.

Pendik’te Sünnet Organizasyon Mekanı

Her Şey Dahil Sünnet Organizasyonu

A’dan Z’ye tüm sünnet organizasyonu boyunca ihtiyaç duyacağınız hizmetleri, konuklarınızın konforunu, ışıklandırma, ses ve orkestra seçimlerini, isteğe bağlı özelleştirilebilir yemek ve menü seçimlerini, konvoy hizmeti, sünnet tahtı ve diğer sünnet hizmetleri profesyonel bir şekilde firmamızdan karşılayabilirsiniz. Sitemizdeki müşteri iletişim numaralarını kullanarak, direk rezervasyon yapabilir veya sorularınız iletebilirsiniz.

Pendik Sünnet Salonu Kiralama

Yılların tecrübesi ve özverili çalışma arkadaşlarımız ile hem çocukların hem de büyüklerin eğlenebileceği, güzel anılar biriktirebileceği sünnet etkinliği boyunca profesyonel destek almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hizmetlerimiz dahilinde, mekan süslemeleri, orkestra seçimi, sünnet tahtı ve yeniçeri askerleri, birbirinden güzel etkinlikler, çocuklar için çeşitli animasyon gösterilerinin yer aldığı sunumlar, bunun yanında temiz ve taze yiyeceklerin sunulduğu yemek servisi ile kusursuz sünnet organizasyon mekanı hizmeti vaad ediyoruz.

Pendik Düğün Salonu

Sünnet Salonu Menüleri

Pendik’te sünnet düğünü etkinliği için mekan seçimi yapanların alternatiflerinde değerlendirmesi gereken Salon Asır, uygun fiyatlarla lüks sünnet düğünü organizasyonu sunuyor. Gerek ulaşım kolaylığı, gerek ekonomik fiyatları, gerekse modern dekorasyonu ve ferah iç mekanı ile dikkat çeken salonumuz, 500 kişi kapasitesine kadar misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamaktadır. Led ışıklandırma sistemleri, yüksek kalite ses sistemleri, özel Full HD video kayıtlar ve sunum yapılan yiyecek-içecek servisleri ile eksiksiz planlama yapıyor.

Sünnet Düğünü Organizasyon Firması

Bu özel ve anlamlı gününüzü hem organizasyon hem de salon tecrübesi olan firmamıza bırakarak; misafirlerinizi karşılayabilirsiniz. Etkinlik süresince size düşen tek şey eğlenmenize bakmanız ve geriye kalan tüm hizmetleri firmamıza emanet etmenizdir. Seçtiğiniz yemek menüleri ve katılımcı sayısını bize ilettikten sonra, rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Salon Asır Sünnet Düğünü
Salon Asır Sünnet Düğünü

Pendik Uygun Düğün Salonu Fiyatları

Pendik sünnet salonu fiyatları konuk sayısı, sünnet düğünü için planladığınız tarih, yemekli ve yemeksiz menü seçimi, etkinliklerde ekstra eklemek istediğiniz özellikler ve hafta içi – hafta sonu olmasına göre değişkenlik gösterebilir.

No comments yet.

Leave a comment

Your email address will not be published.

whatsapp İletişim