Pendik’te Nişan Mekanları

pendik nisan salonu

Pendik Nişan Mekanları

Pendik Nişan Mekanları çiftler için unutulmaz günlerden olan nişan etkinliklerinde tercih edebileceğiniz, merkezi konumuyla dikkat çeken, modern tasarım ve dekorasyon fikirleri ile özel olarak tasarlanan Salon Asır Pendik nişan mekanları, önemli anılar biriktirebilirsiniz. 2007’den bu yana organizasyon hizmeti veren Asır Organizasyon, 5 kişi ile 500 kişi kapasiteli salonu ile ekonomik ve bol alternatifli nişan hizmetleri sunuyor. Hemen bizimle iletişime geçerek, ekonomik fiyatlardan yararlanarak nişanınızda bizi tercih edebilirsiniz.

Pendik’te Nişan Mekanları
Pendik’te Nişan Mekanları

Pendik Nişan Salonu

Pendik Köprüsü’ne birkaç dakika mesafede bulunan Salon Asır, nişanlarınız için kaliteli ve kusursuz hizmet anlayışı ile faaliyet göstermektedir. Standart menüler ve özelleştirilebilir menüler ile birlikte, salon süsleme, video ve fotoğraf çekimleri, ziyaretçiler için ikramlar, orkestra seçimi, ses ve ışıklandırma sistemlerinin kurulumu, masa ve sandalyelerin süslenmesi, isteğe özel nişan temaları seçimi, masa üstü süslemeler, gelin masası süsleme, gelin yolu süsleme, volkan gösterileri, ekstra gösteri hizmetleri, aile resim pozları, konukların her türlü konforu için yeni ve modern eşyalar ile hizmetinizdeyiz.

Pendik nişan salonu
Pendik nişan salonu

Pendik Nişan Organizasyon Hizmeti

Bir nişan organizasyonu için beklenilen en iyi hizmeti sunmak için Pendik’te faaliyet gösteren Salon Asır ekonomik fiyatlar ile bol alternatifli menü seçenekleri sunuyor. Yemekli menüler, standart menüler, pasta menüleri, içecek seçimi gibi nişanda istekleriniz doğrultusunda tüm tercihlerinizi göz önünde bulunduruyor. Pendik nişan organizasyonu hizmetleri dahilinde:

  • Orkestra, aydınlatma sistemi ve ses sistemi kurulumu
  • Tiffany sandalye, yuvarlak masa ve masa süsleme
  • Masa ortası süslemeleri, şamdanlar ve yapay çiçekler
  • Gelin yolu süsleme ve dilediğiniz bir anda volkan gösterisi
  • Gelin ve damadın yer alacağı platformun süslenmesi
  • Aile resmi çekimleri, Full HD video çekimi hizmeti
pendik nişan mekanı
pendik nişan mekanı

Nişan Organizasyonunda Sunulan İkramlar

Pendik Nişan Mekanı Salon Asır Düğün Davet Kına Salonu nişan etkinliği boyunca gerek menülerle gerekse salon dizaynı ile profesyonel bir hizmet sunuyor. Yemekli menüler ve standart menülerden birisini seçebileceğiniz gibi; özelleştirilebilir yemek menüleri de hazırlayabilirsiniz. Ayrıca misafirlere kokteyl menüler ikram edebilirsiniz. Tercihinize ve bütçenize göre bir seçim yaparak, bu özel gününüzü verimli ve eğlenceli bir şekilde geçirebilirsiniz. Pendik nişan salonu arıyorsanız, sitemizde yer alan müşteri temsilcisi numarasını arayarak profesyonel ellere organizasyonu emanet edebilirsiniz.

No comments yet.

Leave a comment

Your email address will not be published.

whatsapp İletişim