Pendik Kına

pendik kına salonu

Pendik Kına Mekanı

Pendik Kına Mekanı konusunda çeşitli alternatifler sunan Salon Asır, bu önemli ve özel günde hem çiftler ve ailelerinin hem de kınaya katılacak olan konukların konforu için profesyonel organizasyon hizmeti vermektedir. Pendik kına salonları konum itibariyle merkezi bölgede yer almaktadır. Salon içi süsleme, kaftan, taht kiralama gibi pek çok hizmet Salon Asır organizasyon firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Anadolu Yakası Kına Salonları
Anadolu Yakası Kına Salonları

Pendik Kına Organizasyonu Hizmetlerimiz

Kına gecesi için özel süslemelere ve detaylara yer verilerek salon hazırlığı yapılmaktadır. Salon hazırlığında taht, girişin ve masaların organizasyona uygun tasarımı, ışıklandırma gibi pek çok alana özel dokunuşlar yapılır.

Muhteşem Kına Organizasyonlarının Adresi Salon Asır Düğün Davet Mekanı

Kına gecesinde gelinin kullanacağı kaftan, damat için fes ve yelek, arkadaşları için bindallı, el gülleri, nedime taçları gibi giyim seçenekleri kına organizasyonu hizmetlerimiz içerisinde sağlanmaktadır. Bayan DJ, sahne showları, davetliler için halay mendilleri, tefler, Led’li davullar gecenin eğlenceli sürmesi için Salon Asır tarafından temin edilir.  Geceye özel kına tahtı ve hostes karşılama hizmetlerine de Pendik kına organizasyonumuzda yer verilmektedir.

Pendik Kına

Kına Organizasyonu Menüleri

Salonumuzun düzenlemesinde modern ve şık tasarımlara yer verilmiştir. Menüler yemekli, pastalı, kokteyl veya Salon Asır menü olmak üzere çeşitli alternatifler vardır. Tercih edeceğiniz menü içerisinde de değişiklik yapabilirsiniz. Yemekli menülerde başlangıç, ana yemek, garnitür, içecekler olmak üzere servis açılır. Kokteyl menüde ise kuruyemiş, aperatif yiyecekler, yaş pasta ve içecekler şeklinde tercih arzunuza göre seçebileceğiniz olanaklar bulunuyor.

pendik kına
pendik kına

Pendik Kına Organizasyonu Fiyatları

Organizasyonumuz 100 ile 500 kişi davetli sayısına göre şekillenmektedir. İstanbul’da bulunan firmamızın geniş kapsamlı çalışmalarının neticesinde, isteğinize göre şekillenen bir kına organizasyonu ortaya çıkarılır. Kına geceniz için planlama, dekorasyon ve sunum aşamalarının tümünü dikkatli ve özenli bir şekilde sürdürüyoruz. Pendik kına organizasyonu fiyatları yansıttığımız indirim fırsatlarıyla uygun fiyatlarda kına organizasyonu hizmeti almanız mümkün oluyor. Hafta içi ve gündüz kına organizasyonu tercih ederseniz Salon Asır organizasyon fiyatlarında %15 indirim imkanı tanımaktadır.

pendik kına salonları
pendik kına salonları

Fiyatlarımıza kaftan, bindallı, taht, davul,  tef, mendiller, nedime taçları gibi hizmetlerimizde dahildir. Salon Asır iletişim bilgilerinden (adres, telefon, e-mail) birini kullanarak, düzenlenmesini istediğiniz etkinliğin detaylarını görüşebilirsiniz. Ön rezervasyon ,afınıza dönüş yapılmasını da talep edebilirsiniz.

No comments yet.

Leave a comment

Your email address will not be published.

whatsapp İletişim