Pendik Düğün Salonu Fiyatları

Pendik Düğün Salonu Fiyatları

Pendik düğün salonu fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz. Salon asır düğün davet kına salonu Pendik köprüsüne 3 dk mesafede hizmetinizde.

Evliliğin önemli bir parçası olan düğün etkinlikleri, geniş kapsamlı bir organizasyon konseptiyle başarılı olabilir. Bu zorlu ve keyifli günde Salon Asır firması olarak profesyonel desteğimizi sunuyoruz. Pendik düğün salonları sektöründe lider konumda olan Salon Asır, etkinliğin en başından en sonuna kadar tüm detayları önceden planlayarak, kusursuz bir organizasyon hizmeti vermektedir.

Pendik Düğün Salonu Fiyatları
Pendik Düğün Salonu Fiyatları

Pendik Düğün Salonları

Organizasyon firmamız tarafından hizmete açık olan düğün salonlarımız, ışıklandırma, havalandırma, iç dekorasyon, süslemeler, sanatçılar, seslendirme ve ses sistemi ekipmanları, düğün pastası, yemekli ve kokteylli menüler ve diğer salon alternatifleri ile bu önemli günde yanınızda.

Düğün organizasyonunu genel çerçeveden ele aldığımızda, memnuniyetin yüksek olabilmesi için planlamanın iyi bir şekilde yapılması gerekir.

Düğün Planlaması

İlk aşama olarak yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile bu özel gününüzü, hayalinizdekinden farksız gerçekleştirmek amacıyla planlıyoruz. Planlama dahilinde düğün gününde misafirlerin ağırlanmasından, düğün bitimine kadar tüm hizmetler, menüler, katılacak olan kişi sayısı, sanatçı tercihi, düğün teması, düğün salonu süsleme, fotoğraf ve video çekimleri gibi tüm etkenler sırasına göre özverili bir şekilde planlanır. Pendik düğün organizasyonu hizmetimizi dilediğiniz gibi özelleştirebilir, olmasını istediğiniz ekstra hizmetleri belirtebilirsiniz.

Pendik Düğün Salonları Salon Asır
Pendik Düğün Salonları Salon Asır

Düğün Hizmetleri Nelerdir?

İyi bir düğün organizasyonu için gerekli en önemli kriterler:

  • Orkestra seçimi
  • Ses ve aydınlatma sistemi
  • Ziyaretçi anı defteri
  • Pasta töreni
  • Masaların ve sandalyelerin süslemesi (düğün sahibinin özel tasarım seçimine göre özelleştirilebilir)
  • Düğün pastası tasarımı
  • Gelin ve damat için masa süsleme ve hostes
  • Ziyaretçilere verilecek olan ikramlar
  • Servis supla, şamdanlar ve çiçekler
  • Video ve fotoğraf çekimi

Bu kriterleri eksiksiz bir şekilde, istekleriniz doğrultusunda planladığımız düğün organizasyonunda sunuyoruz. Ayrıca düğün menülerini de tercihinize göre değiştirebilir, bütçenize uygun seçimler yapabilirsiniz.

Düğün Menüleri

Salon Asır olarak, düğünlerde bol alternatifli menüler sunarak; tercihinize uygun bir seçim yapma şansı tanıyoruz. Asır menü, yemekli menü, pastalı ve kokteyl menü seçenekleri ile misafirlerinize lezzetli ikramlar sunabilirsiniz. Seçilen menüler, Pendik düğün salonu fiyatlarında değişikliğe neden olabilir.

No comments yet.

Leave a comment

Your email address will not be published.

whatsapp İletişim