Pendik Düğün Salonları

Pendik Düğün Salonları

Pendik Düğün Salonları

Pendik düğün salonları arasında en iyiler arasında olan Salon Asır Düğün Davet Kına Mekanı Sizlere Hizmetine Devam Ediyor. Modern tasarım ve Osmanlı mimarisinden izlerle tasarlanan Salon Asır düğün salonları, Pendik Köprüsü civarında kaliteli ve uygun fiyatlarda organizasyon hizmeti veriyor. Firmamız, organizasyon kapasitesi olarak 50 kişiden 600 kişiye kadar değişen seçeneklere sahiptir. İsterseniz yemekli isterseniz de kokteyl menü tercihinde bulunabiliyorsunuz.

Pendik Düğün Salonları
Pendik Düğün Salonları

 

En Ekonomik Pendik Düğün Salonları 6000 TL den Başlamaktadır.

Pendik Düğün Mekanları

Salon Asır düğün salonlarında, mekandan planlamaya kadar her şey dahil seçeneklerle organizasyon çalışması yapılır. Organizasyon boyunca müzik ve ses sistemi, gösteriler, pasta kesimi, yemek servisi, menü ve sanatçıların performansı gibi tüm planlama uzman çalışanlarımızca sürdürülür. Pendik düğün organizasyonlarında, salon tasarımı düğün sahibinin zevkine ve bütçesine uygun olarak düzenlenir. Firmamız, hayal ettiğiniz düğün organizasyonunu gerçeğe dönüştürürken profesyonel destek verecektir.

Pendik Düğün Salonu Kiralama
Pendik Düğün Salonu Kiralama

Pendik Düğün Organizasyonları

Düğün organizasyonları yemekli, pastalı, kokteyl ve Asır menülü seçenekleriyle düzenlenmektedir. Tercih edilen düğün paketine göre hizmet seçenekleri de değişmektedir. Asır menülü organizasyonu içerisinde 1 palyaço ve diğerlerine göre volkan gösterisi daha fazla olurken, kokteyl menü ise daha sade ve yalnızca müzik sanatçılarıyla yapılan organizasyondur.

Pastalı menüde ve kokteyl menüde yiyecekler aperitifler ve pastadan oluşmaktadır. Salon Asır orkestra, ses ve aydınlatma sistemi, mekan süslemesi, video ve resim çekimi gibi düğün salonu organizasyon hizmetleri vermektedir. Pendik düğün salonları içerisinde bay ve bayan mescit bulunmaktadır. Düğün boyunca organizasyon yönetimi ve hizmetler profesyonel çalışanlarımızca yürütülmektedir.

Salon Asır Düğün Davet Kına Mekanı
Salon Asır Düğün Davet Kına Mekanı

Pendik Düğün Salonu Fiyatları

Pendik’te merkezi konumu ile dikkat çeken Salon Asır, çiftler için ekonomik alternatifler sunuyor. Yemekli veya yemeksiz etkinlik türüne, ekstra hizmetlere (çiçek tasarımı, pasta tasarımı, gelin çıkarma, konvoy hizmeti, dış çekim, vb.), salonumuzu kiralamak istediğiniz düğün tarihine ve diğer kriterlere göre değişkenlik gösterebilir.

 

Salon Asır Düğün Davet Kına Mekanı Pendik

Pendik düğün salonu fiyatları öğrenmek için hemen iletişime geçebilir, sizler özel sunduğumuz kampanyalı fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. Salon Asır, sadece bir salon değil, yöneticileri ve ekibi ile aynı zamanda bir organizasyon şirketidir. Profesyonel bir organizasyon için tek yapmanız gereken bizi aramak ve planladığınız düğün tarihinde konuklarınızı onurla ağırlamak olacaktır. Böylesine özel ve anlamlı günde, çiftlerimiz ve konuklarını en iyi şekilde buluşturmak, bu etkinliği unutulmaz anılarınız arasına eklemek bizim misyonumuz.

 

 

İstanbul Pendik’te Düğün Salonu Arıyorsanız Salon Asır Sizlere Uygun Fiyatlara Kaliteli hizmetleriyle Devam Ediyor. Pendik Köprüsüne 3 dk Mesafede Olan Düğün Salonumuz 500 Kişiye Kadar Hizmet Vermektedir.

No comments yet.

Leave a comment

Your email address will not be published.

whatsapp İletişim