Pendik düğün salonları

Pendik düğün salonları

PENDİK DÜĞÜN SALONLARI

Pendik, İstanbul’un en doğusundaki ilçesi. Hem Sabiha Gökçen Havalimanı hem de YHT Gar’ına ev sahipliği yapması sebebiyle Pendik düğün salonları, İstanbul Anadolu Yakası’nın aranan düğün salonları arasındaki yerini almış durumda. Ayrıca Kurtköy’de bulunan otobüs firmalarının garajları, düğün törenine Anadolu’dan gelecek misafirler için kolaylık sağlıyor.

Davet Nişan Kına Mekanı 
Davet Nişan Kına Mekanı

En Uygun Pendik Düğün Salonu Fiyatları 5000 TL den Başlamaktadır.

Kısıtlı bir bütçeniz olsa bile hayalinizdeki düğünün gerçekleşmeyecek diye birşey olmadığını unutmayın. Pendik düğün salonları arasında bütçenize uygun çeşitli düğün salonları mevcut. İster açık hava düğünü, ister havuz başında, hatta deniz kenarında yapmak isteyin, her ortama uygun düğün salonlarını Pendik’te bulabilirsiniz. Siz yeter ki nasıl bir düğün yapmak istediğinize karar verin, bütçenize uygun her türlü düğün salonunu bulabilirsiniz.

Pendik Düğün Salonu
Pendik Düğün Salonu

Salon Asır Düğün Davet Kına  İle Düğünler Nasıl Geçer?

 

Düğün salonunu bulduktan sonra, unutulmayacak bir düğün yaşamak istiyorsanız, organizasyonu çok iyi yapmanız lazım. Normalde, düğün salonunu ayarladıktan sonra düğün salonunun size sunduğu hizmetler kadar organizasyon gerçekleştirebilirsiniz. Asır Organizasyon ile gerçekleştireceğiniz bir düğün töreninde ise, misafirlerinize çok farklı etkinlikler sunabilirsiniz.

Düğün töreninizde semazen gösteri yaptırabilirsiniz. En az iki kişiyle yapılan semazen gösterisi, tören alanının genişliğine göre semazen sayısını arttırabilir, daha etkili bir gösteri sunabilirsiniz. Bunun yanında çocuk semazen gösterisi ile düğününüze ayrı bir renk katabilirsiniz. Asır Organizasyon olarak seçkin semazen ekibi ile hizmet vermekteler.

Salon Asır Düğün Davet Kına Mekanı
Salon Asır Düğün Davet Kına Mekanı

 

Bazen bazı çiftler gösterilerinde mehter takımı da istemekte. Mehter takımı ile yapılacak bir düğün hem mana itibariyle hem de görsellik açısından düğününüze ayrı bir hava katacaktır. Yöresel ekipleri de düğün organizasyonuna dahil edebilirsiniz.

Pendik Düğün Salonları

Zeybek, halay, davul zurna, kafkas ekiplerimizle farklı memleketlerden gelen misafirlerinize görsel şölen yaşatabilirsiniz. Kır düğünü yapacak iseniz, pamuk şeker arabası, Osmanlı şerbeti, mısır arabası, Maraş Dondurmacısı gibi ekipmanlarla düğününüzü zenginleştirebilirsiniz.  Salon Asır olarak bunları tedarik edebilir ve isterseniz şişme oyun parkuru da kurabilirler.

Pendik Düğün Salonları Salon Asır
Pendik Düğün Salonları Salon Asır

Asır Düğün Davet Kına olarak, Pendik düğün salonları arasından seçeceğiniz bir düğün salonunda istediğiniz organizasyonu gerçekleştirebilecekleri gibi size özel ve uygun paketleri ile baştan sona düğün organizasyonu hazırlayabilirler.  Özel sunucularla, seçkin ekipleri, zengin içeriğiyle hem size hem de misafirlerinize unutulmayacak bir tören, bir düğün yaşatacaklarına emin olabilirsiniz.  Salon asır sizlerin hizmetinde.

No comments yet.

Leave a comment

Your email address will not be published.

whatsapp İletişim