Pendik Düğün Mekanları

Pendik Düğün Mekanları

Pendik Düğün Mekanları

Pendik Düğün Mekanları arasında en iyiler arasında olan salon asır düğün davet kına mekanı sizlere hizmetine devam ediyor. Pendik düğün organizasyonları için bize ulaşınız.

Çiftlerin hayatlarını birleştiren bu önemli günde, profesyonel organizasyon desteği sağlayan firmamız, dillere desten ve unutulmaz bir gün için yanınızda oluyor. Pendik düğün mekanları, mekan içi süslemeler, menü sunumları, etkinlikler, dekorasyon, çekimler ve konvoy hizmeti gibi çeşitli hizmetleri eksiksiz yerine getiriyoruz.

Pendik Düğün Mekanları

Salonumuz konumu itibariyle, davetlilerinizin kolay bir şekilde ulaşabileceği, merkezi bir bölgede yer alır. Modern tasarımlarla yenilikçi bir dekor anlayışının hakim olduğu, ziyaretçilerin konforunun amaçlandığı ve bol ekstralı bir düğün paketi için müşteri iletişim numaralarımızdan  bize ulaşabilirsiniz.

Düğün Mekanı Seçiminde Önemli Noktalar

Bir düğün mekanı seçerken öncelikle kaç kişilik bir düğün etkinliği olacağını belirlemeli, buna göre bir mekan alternatifi bulmalısınız. 500 kişi kapasitesine kadar bu özel etkinliğinizde, yemekli ve yemeksiz menü seçenekleriyle faaliyet gösteriyoruz. Salon Asır, led ışıklandırmalar, yüksek kaliteli ses sistemi, çekimlerin full HD olarak yapılması, özel tasarım masa ve sandalyelerin ayarlanıp süslenmesi ile eksiksiz bir etkinlik sunmaktadır.

En Güzel Düğünlerin Pendik’te Adresi Salon Asır Düğün Davet Nişan Kına Mekanı 

Düğün organizasyonunda önemli bir kriter de, orkestranın iyi performans göstermesidir. Salon Asır bünyesinde görev alan orkestra çalışanları, her biri işini profesyonel şekilde yapan, konukların eğlenceli vakit geçirmesini sağlayan bir ekiptir. İstekleriniz doğrultusunda şarkılar ve müziklerle hayalinizdeki düğün için kusursuz hizmet vermektedir. Pendik düğün salonları sektöründe 10 yılı aşkın süredir faaliyetine devam eden Salon Asır, ekonomik fiyatlar ve bol alternatifli menü seçenekleri ile düğün sahiplerinin memnuniyet duyacağı bir firma olarak dikkat çekiyor.

Davet Nişan Kına Mekanı 
Davet Nişan Kına Mekanı

Düğün Organizasyonunda Sunulan Hizmetler

Standart hizmetlerin (düğün yolu, çiftler için masa ve sandalye süsleme, mekan içi süslemeler, vb.) yanı sıra bazı özel hizmetler için de organizasyon hizmeti vermekteyiz. Organizasyonlarınızda size özel masa ve çiçek tasarımları, etkinliklerinizde uzman kadromuzla dış çekim hizmeti, enfes yemeklerimiz ve kokteyl seçeneklerimiz, düğün pastası tasarımı, gelin alma, mehter takımı gösterileri, kız çıkarma hizmetleri gibi etkinliğinizi renklendirecek ekstralar sunmaktayız.

Pendik Civarında Düğün Salonu Arayanların İlk Adresi Oluyoruz

Web sitemizdeki “Ön Rezervasyon” sayfasındaki bilgileri doldurarak veya iletişim numaralarımız ile bizlere ulaşarak; dilediğiniz bir tarih için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Hafta içi ve hafta sonu fiyatlarımız değişkenlik göstermektedir.

No comments yet.

Leave a comment

Your email address will not be published.

whatsapp İletişim