Telefon

+90 553 903 85 03

Instagram

Salon Asır

WhatsApp

+90 553 903 85 03

Pendik Kına Salonu | Kına Mekanı | Salon Asır Kına

Kına

Pendik Kına Mekanı

Yılların Vermiş Olduğu Tecrübesiyle Asır Kına Organizasyon ve Salon Asır Düğün Davet Kına Salonu Hizmetine Devam Ediyor. Pendik’te Kına Mekanı Arayan Müşterilerimize En Güzel Hizmeti Sağlıyoruz.

100 kişi ile 500 kişi arası kına gecelerinde İstanbul Anadolu Yakasında Kına Salonu Hizmeti Sağlamaktayız. Açıldığı Günden Bugüne Kadar Yapmış Olduğu Kaliteli Kına Organizasyonlarıyla Pendik’te En Gözde Mekan Olmaya Devam Ediyor.

Anadolu Yakası Kına Mekanları
Anadolu Yakası Kına Mekanları

 

Pendik’te Kına Salonu Arayanlara Pendik Köprüsüne 3 dk Mesafede Şık Mimarisi ve Hizmetleriyle Salon Asır Uygun Fiyatlara Mekan Hizmeti Sağlamakta.

KINA GECESİ MEKANI %35 İNDİRİM FIRSATI 

6000 TL YERİNE 3500 TL’de Başlayan Fiyatlarla !
MEKAN + ORGANİZASYON

(Salon Kullanımı + Kamera + Kına Tepsisi + Kına Sepeti + Dans Ekibi + Sahne Show’ları + Gelin Hanım için 1 Adet Kaftan + 10 adet Bindallı +Özel Kına Tahtı + Bayan DJ + Hostes Karşılama Hizmeti + El Gülleri + El mumları + Led’li Davul + Tefler ve Halay Mendilleri + Damat Bey için Fes ve Yelek + Kına Minderleri + Nedime Taçları)
Fiyat teklifimiz, belirli günlerde yapılacak organizasyonlar için geçerlidir.

HEMEN BİLGİ ALIN!  TEL: 0 (216) 379 79 72 / 0 (553) 903 85 03

SALON ASIR DÜĞÜN DAVET KINA – PENDİK

PENDİK SALON ASIR KINA MEKANI
PENDİK SALON ASIR KINA MEKANI

 

Pandemi Sürecinde Kısıtlı Sayıda Misafir Katılımı ve Zaman Sınırlamasıyla Kına Gecesi Yapmaktayız. Gerekli Tedbir ve Önlemleri Alarak Yapmış Olduğumuz Kına Geceleri Müşterilerimiz Tarafından Oldukça Beğenilmektedir. Pendik ve Civar İlçelerde Oturan Müşterilerimize En Güzel Kına Mekanı ve Organizasyonu Sunan Pendik Kına Mekanı Salon Asır Uygun Fiyatlara Sizlere Pandemi Sürecinde de Hizmet Veriyor.

Salon Asır’da Pandemi Sürecinde Kına Mekanı ve Kına Organizasyonları 3000 TL’den Başlayan Fiyatlarla Sizlerle.

 

Etiketler :  kına mekanı, kına salonları, pendik kına mekanları, kına mekanları anadolu yakası, kına gecesi mekanları anadolu yakası, kına yapılacak mekanlar, uygun fiyatlı kına gecesi mekanları, en güzel kına mekanları, pendik kına salonları, pendik kına yerleri, kartal kına mekanları, kartal kına salonu, kurtköy kına mekanları