Kaynarca Düğün Salonları

Düğün Davet Salonu Kiralama

KAYNARCA DÜĞÜN SALONLARI

Kaynarca düğün salonları İstanbul’un alternatif düğün salonlarından biri Kaynarca düğün salonları. İstanbul’un Pendik ilçesinde bulunan Kaynarca mahallesi, tarih derslerinden de aşina olduğumuz bir semt. Aşağı ve yukarı diye coğrafi olarak tanımlanan Kaynarca semti, hem tren, hem de uçak ulaşımı açısından düğün salonu arayan yeni çiftlerimizin misafirlerini ağırlayabilmeleri için avantaj sunan düğün salonlarına ev sahipliği yapmakta.

Yaz Düğünü mü, Kış Düğünü mü?

Kaynarca Düğün Salonları
Kaynarca Düğün Salonları

Evlenmeye karar verecek her çiftimizin, karşılaştığı sorulardan biri de; düğünü yaz mevsiminde mi yapmalı, kış mevsiminde mi yapmalı. Buna karar vermeniz için, şartları değerlendirmeniz gerekecek. Eğer yazın yapmak istiyorsanız, çok erkenden yaklaşık 6-7 ay öncesinden yerinizi ayırmalısınız. Kış düğünü yapacaksanız, kış sezonunda düğün az olacağı için yer bulmanız daha kolay olacaktır.

Maliyet açısından değerlendirildiğinde yaz düğünlerine talep çok olması nedeniyle, kış sezonundan daha maliyetli olabilir. Kış sezonunda yapılan düğünler, yaz düğünlerine göre ekonomik olabiliyor. Tabi ki illa havuz başı ya da kır düğünü olmasını istiyorsanız düğün törenini mutlaka yazın yapmalısınız. Bu açıdan değerlendirdiğimizde Kaynarca düğün salonları arasında istediğiniz mevsimde düğün yapabileceğiniz düğün salonları mevcut. Ve bu konuda Asır düğün salonları sizlere hizmet sunarak işlerinizi kolaylaştırmaktadır.

Bunun dışında bahar mevsiminde yapacağınız düğünler, yeni çiftlerimiz için ayrı bir heyecan yaşatacaktır. Özellikle Mayıs ve Ekim aylarında gerçekleşen düğünler, hafızalardan silinmeyecek anlar yaşatacaktır. Kasım ayında yapacağınız düğünler için ise dış çekimde unutulmaz resimlerle hayatınızın en güzel anını saklayabilme imkanı bulabilirsiniz. Bu açıdan, bahar aylarında düğün yapmayı da aklınızdan çıkarmayın. Sonuç olarak, düğün töreni için ekonomik açıdan kış aylarını, rahatlık açısından yaz aylarını, sanatsal açıdan ise bahar aylarını tercih edebilirsiniz.

Kaynarca Düğün Ve Organizasyon

Düğün töreninizi hangi mevsimde yapmak isterseniz isteyin, Salon asır olarak Kaynarca düğün salonları içerisinde salonunda istediğiniz organizasyonu gerçekleştirebilirler. Yöresel ekiplerden horon, zeybek, halay ekiplerimizle düğününüzü zenginleştirebileceğiniz gibi mehter takımımızla, semazen ekibimizle, ilahi gruplarımızla düğününüze ayrı bir renk katabilirsiniz. İsterseniz, sunucusuyla birlikte baştan sona bir düğün organizasyonu düzenleyebilirler. İster dini içerikli düğün olsun, ister çalgılı düğün olsun her türlü düğün organizasyonunu, istediğiniz şekilde organize etmekteler. Yeter ki en mutlu gününüzde gerçekten mutlu olun.

No comments yet.

Leave a comment

Your email address will not be published.

whatsapp İletişim