Anadolu Yakası Kına Salonları

Anadolu Yakası Kına Salonları

Anadolu Yakası Kına Salonları

Anadolu yakası kına salonları arasında Pendik bölgesinde hem organizasyon hemde mekan hizmeti veren salon asır düğün davet kına mekanı sizlere hizmetine devam ediyor.

Kına organizasyonu için mekan seçimi yaparken organizasyona ek kına gecesi etkinlikleri ve geceye özel hizmetlerin dahil olduğu bir firma olan Salon Asır, 2007 yılından beri sektörde müşteri memnuniyeti odaklı faaliyet göstermektedir. Firmamızın Pendik Anadolu Yakası kına mekanları,  maksimum 500 kişi kapasitelidir. Kına organizasyonuna uygun tasarımlar, profesyonel çalışanlarımız tarafından düzenlenmektedir.

Pendik Kına Salonu
Pendik Kına Salonu

Anadolu Yakası Kına Salonları

Pendik’te kına organizasyonu için salon kiralama olanağı veren Salon Asır, modern dekorasyonu ve özgün tarsım seçenekleriyle görsel yönden zengin mekan sunuyor.  Salonumuzda bulunan ışıklandırma, ses sistemi, havalandırma sistemi, yemeklerin sunumu, tercihe bağlı kokteyl seçimi, özel yemek seçimi gibi alternatifleri bir arada seçerek hayalinizdeki kına organizasyonunu gerçekleştirebilirsiniz.

Kına Salonu Planlaması

Firmamızın verdiği Anadolu Yakası kına organizasyonu planlama hizmeti, uzman çalışanlarımızca davetin başından sonuna kadar yürütülür. Mekan süslemeleri, taht ve bindallı seçimi kişiye özel alternatiflerle sunulur. Tercihinize bağlı kalarak ve bazı yönlendirmelerle hayal ettiğinizin üzerinde bir kına organizasyonu hazırlanır. Salonun, kına gecesine uygun olarak ışıklandırmalar ve süslemelerle zengin bir görüntü kazandırılması sağlanır.

Salonun hazırlığı kadar kına organizasyonu boyunca etkinliğin yürütülmesi de kına salonu planlaması içerisine dahildir. Hostes karşılama hizmeti, müzik ve ses sistemi, sahne gösterileri, dans ekibi aktiviteleri Pendik kına organizasyonu boyunca bir uyum içerisinde sürdürülür. Kına tepsisi, kına sepeti, kaftan, bindallı, fes, yelek, kına minderleri, kına tahtı gibi seçenekler, geceye özel olarak hazırlanır. Davetlilerin kullanımına uygun davul, tef, halay mendilleri kına salonunda hazır bulundurulur.

Anadolu Yakası Kına Mekanları
Anadolu Yakası Kına Mekanları

Anadolu Yakası Kına Salonları Fiyatları

Salon Asır kına organizasyonu, kına salonu planlaması ve çeşitli etkinliklerle bir arada tasarlanır. Kına konseptine uygun mekan tasarımı, bayan DJ, kaftan ve bindallı takımları, kamera, fotoğraf gibi hizmetler, mekan kiralama seçeneğiyle birlikte sunulur. Anadolu Yakası kına evi fiyatları değerlendirildiğinde, Salon Asır’ın yaptığı indirim fırsatlarıyla oldukça uygun fiyatlarda organizasyon hizmetleri alabilirsiniz. Fiyat teklifi almak ve organizasyonun detaylarını görüşmek için firmamızın iletişim numaralarını arayabilir, firmamıza mail atabilirsiniz. Gündüz ve hafta için yapılan kına düğünü organizasyonlarında %15 indirimli mekan ve planlama sunulmaktadır.

No comments yet.

Leave a comment

Your email address will not be published.

whatsapp İletişim